Kontakty | Institut Esthederm

TÝM ESTHEDERM

Kontakty a tým Institut Esthederm Česko a Slovensko


Jean-Noël Thorel

Zakladateľ Institut Esthederm

Farmaceut, biolog a buněčný expert. Jeho pleť byla v dětství citlivá na slunce a musel se slunci vyhýbat. Proto později v dospělosti zaměřil svůj výzkum tímto směrem. Během svého prvního objevu zjistil, že i pokožka, která je citlivá na slunce,  má v sobě všechny předpoklady,  aby se uměla na slunce adaptovat. Toto se stalo základem přístupu k pleti pro Institut Esthederm.

   


   


   


   


   


Stanislava Mičolová

Brand Representative CZ (Morava)

Staňka je pečlivá, obětavá, skvělá žena, která velmi dobře vnímá potřeby druhých a dokáže se celým svým srdcem oddat svému okolí. Klientky si jí váží a těší se na každou její návštěvu. Na našich společných výletech a akcích je vždy o zábavu postaráno i proto, že ji na nich doprovází její kočka „Koťátko“.

+420 733 626 676     s.micolova@esthederm.cz


   


   


   


Kornel Kákoni

KAM Pharma CZ & SK


+421 917 406 498     k.kakoni@sk.naos.com


Iveta Vagová

Brand Representative SK

Na první pohled nenápadná, ale přesto tato žena zařídí asi všechno. Ivetka dělá svoji práci tak ráda, že pro ni strhla i své okolí (manžela, švagra, kamarádku, neteř, známého, atd.), které s radostí pomáhá tam, kde je třeba - zahrát na našem plese, nafotit kosmetický salon, natočit video nebo vyrobit drobné dárečky pro klientky. Vagovců je v našem týmu opravdu dost. 

+421 908 739 900     i.vagova@esthederm.cz


Róbert Kaputa

KAM Beauty Salons CZ


+420 775 882 486     r.kaputa@cz.naos.com