Kontakty | Institut Esthederm

TÝM ESTHEDERM

Kontakty a tým Institut Esthederm Česko a Slovensko


Jean-Noël Thorel

Zakladateľ Institut Esthederm

Farmaceut, biolog a buněčný expert. Jeho pleť byla v dětství citlivá na slunce a musel se slunci vyhýbat. Proto později v dospělosti zaměřil svůj výzkum tímto směrem. Během svého prvního objevu zjistil, že i pokožka, která je citlivá na slunce,  má v sobě všechny předpoklady,  aby se uměla na slunce adaptovat. Toto se stalo základem přístupu k pleti pro Institut Esthederm.

    info@institutesthederm.sk


Kancelář Institut Esthederm CZ

Park hotel Popovičky, Ke Kostelu 13, 251 01 Popovičky

Fakturační adresa:
Naos Czech Republic s.r.o.
Na Strži 1702/65, 140 62 Praha 4
IČO: 25308246
DIČ: 25308246
IČ DPH: CZ25308246

www.esthederm.cz

    info@institutesthederm.sk


Martin Gábor

Managing Director CZ + SK

První muž Institut Esthederm v Čechách i na Slovensku. Vytvořil z Institut Esthederm svobodnou firmu, protože věří, že přirozeně každý touží po svobodě, tvořivosti a sebarealizaci a že jen ti, kteří mají možnost se svobodně rozhodovat, jsou tvořiví a mají odvahu věci měnit. Jediné, co očekává od ostatních členů týmu je, aby naplno rozvinuli svůj potenciál, v práci byli šťastní a kreativní. 

+421 905 724 985     m.gabor@esthederm.cz


Dana Jičínská

Beaute Institute Supervisor & Trainer

První dáma Institut Esthederm v Čechách a na Slovensku. Všechno, co víme o produktech Institut Esthederm, víme od Danky. Vyškolila i několik desítek kosmetiček v našich krajích. Danka věří, že prací s kosmetikou máme inspirovat ženy k tomu, aby se o sebe s láskou staraly, a tak dosáhly nejen krásy, ale i vnitřní spokojenosti.

+420 777 550 130     d.jicinska@esthederm.cz


Gabriella Fox

Brand Representative CZ

Gábina je naší expertkou na nové salony. Je velmi systematická, a tím inspiruje i ostatní kolegyně z týmu. Akce, které organizuje (setkání kosmetiček, ples), se už stávají pověstnými. Gabča je nadšená hot jogínka a díky tomu dokáže se svým tělem takové kousky, že byste nevěřili vlastním očím.

+420 737 263 822     g.fox@esthederm.cz


Stanislava Mičolová

Brand Representative CZ (Morava)

Staňka je pečlivá, obětavá, skvělá žena, která velmi dobře vnímá potřeby druhých a dokáže se celým svým srdcem oddat svému okolí. Klientky si jí váží a těší se na každou její návštěvu. Na našich společných výletech a akcích je vždy o zábavu postaráno i proto, že ji na nich doprovází její kočka „Koťátko“.

+420 733 626 676     s.micolova@esthederm.cz


Magdalena Babíková

Brand Representative CZ (Morava)

Od Magdy často slýcháte kouzelná slůvka „moje klientky“. A právě klientky jsou tím důvodem, proč Magda tak miluje svoji práci. Cestuje za nimi denně i několik stovek kilometrů po celé Moravě, aby se jim postarala o pleť. Magda je velmi empatická, pečlivá a pro nás je to taková „mamina“, která se o každého s láskou postará, aby měl co  jíst a pít. 

+420 777 613 234     info@institutesthederm.sk


DENISA ZELENAYOVÁ

BRAND REPRESENTATIVE CZ

Denisa je krásná, mladá dáma. Ale také "neřízená střela "dlouhého doletu", která se sama navádí směr vzduch – salóny. Nejcennější je svojí energií, vírou a odhodláním přinést změnu tam, kde ji velmi potřebují a nemají sami odvahu.

+420775882486     d.zelenayova@esthederm.cz


Kancelář Institut Esthederm SK

Hotel Kamila, Pezinská 901/5, 900 25 Chorvátsky Grob – Čierna voda

Fakturační adresa:
Naos Slovakia s.r.o.
Pribinova 25, 811 09 Bratislava
IČO: 35753901
DIČ: 2020272397
IČ DPH: SK2020272397

www.institutesthederm.sk

    info@institutesthederm.sk


Kornel Kákoni

Brand Representative SK

Po Martinovi byl druhým Esthedermákem na Slovensku. Spolu s manželkou Evkou tvoří duši a srdce Esthedermu na Slovensku. Korny ví vždy o všem, co se v týmu děje, a téměř všechno nějakým způsobem ovlivňuje. Svým šarmem si podmaňuje lékárny od Bratislavy až po Žilinu. Protože má vystudovanou přírodovědeckou fakultu, vyzná se téměř do detailů ve složení jednotlivých produktů, a to včetně toho, jak pracují v pleti. 

+421 917 406 498     k.kakoni@esthederm.cz


Iveta Vagová

Brand Representative SK

Na první pohled nenápadná, ale přesto tato žena zařídí asi všechno. Ivetka dělá svoji práci tak ráda, že pro ni strhla i své okolí (manžela, švagra, kamarádku, neteř, známého, atd.), které s radostí pomáhá tam, kde je třeba - zahrát na našem plese, nafotit kosmetický salon, natočit video nebo vyrobit drobné dárečky pro klientky. Vagovců je v našem týmu opravdu dost. 

+421 908 739 900     i.vagova@esthederm.cz


Róbert Kaputa

Brand Representative SK

Robik je tichá voda, která mele břehy východu. Je to náš "šupa šok" kolega, který je úplně jiný, než kdokoli, koho znáte. Ale když ho potkáte - určitě vám změní život. 

+421 918 880 575     r.kaputa@esthederm.cz


SILVIA KATRENOVÁ

BRAND REPRESENTATIVE SK

Silvia je nejnovější přírůstek v naší slovenské Esthedermové rodince. Je to zkušená profesionálka, která při práci kromě svých zkušeností využívá i porozumění, lidskost a velkou chuť být užitečná. Na společných setkáních nás rozmazluje svými dokonalými, domacími makronkami. Silvia je nejen šikovná obchodnice, výborná cukrářka, ale i vášnivá motorkářka.

+421 917 191 749     s.katrenova@esthederm.cz